06/08

DT Horní Planá

Reporty

13/12/2020

Velký hezký u Lipna

Kašna veliká, celej vršek technika jak kretén, dole hezký schody u kostela a dojezd v centru Horní Planý. Popis v tiskové zprávě natolik seděl, že ho znovu zopakujeme. Jak ale doopravdy proběhl první ročník Downtownu Horní Planá ? NEpohodlně se usaď, stejně to bude drncat.

Přihlášení

108 z 150
1. Jan Pouzar (Junior)
2. Lukáš Bambas (Junior)
3. Martin Pokorný (Junior)
4. Lukáš Kadlec (Junior)
5. Nicolas Reinl (Junior)
6. Daniel Sazima (Junior)
7. Jan Krejčí (Junior)
8. Petr Šmejkal (Junior)
9. Jakub Hlach (Junior)
10. Tomáš Hartman (Junior)
11. Petr Vochozka (Junior)
12. Jáchym Vaněk (Junior)
13. Šimon koudelka (Junior)
14. František Dvořák (Junior)
15. Patrik Miškei (Elite)
16. Duy Khoa Le (Elite)
17. Daniel Šmíd (Elite)
18. Pavel Reinl (Elite)
19. Filip Kolář (Elite)
20. Dominik Bak (Elite)
21. Petr Janeček (Elite)
22. František Růžička (Elite)
23. Michal Pokštefl (Elite)
24. Jan Baloun (Elite)
25. Míra Kabelka (Elite)
26. Jakub Brázdil (Elite)
27. Matěj Pospíchal (Elite)
28. Petr Leták (Elite)
29. Tomáš Král (Elite)
30. Michal Prokop (Elite)
31. Jiří Matoušek (Elite)
32. Marek Petelik (Elite)
33. Richard Joza (Master)
34. Kryštof Kamenský (Master)
35. Marek Škoch (Master)
36. Ondřej Papež (Master)
37. Ondřej Bartoszuk (Master)
38. Filip Kundrát (Master)
39. František Valeš (Master)
40. Tomáš Melichar (Master)
41. Marcel Chovančík (Master)
42. Lubomír Mošnička (Master)
43. Štěpán Červený (Master)
44. Daniel Půlpán (Open)
45. Jáchym Houba (Open)
46. Tomáš Thürl (Open)
47. David Slepička (Open)
48. Jakub Severa (Open)
49. Honza Bělohlav (Open)
50. Radek Dvořák (Open)
51. Jaromir Jirka (Open)
52. Vítek Šára (Open)
53. Václav Hošek (Open)
54. David Liška (Open)
55. René Hanke (Open)
56. Petr Thér (Open)
57. Jáchym Šneberk (Open)
58. Leoš Hejda (Open)
59. Josef Jan Zeman (Open)
60. Jan Bartoň (Open)
61. Pavel Lepka (Open)
62. Tomáš Vlček (Open)
63. Ondřej Fuka (Open)
64. Tomas Koprda (Open)
65. Šimon Rada (Open)
66. Matěj Andrle (Open)
67. Zdeněk Cvach (Open)
68. Jan Karkoška (Open)
69. Ondřej Koval (Open)
70. František Bartoníček (Open)
71. Tomáš Včelák (Open)
72. Karel Štěpánek (Open)
73. Radek Milisdörfer (Open)
74. Josef Kottnaur (Open)
75. David Bečvář (Open)
76. Jakub Vavřinec (Open)
77. Tomáš Kabele (Open)
78. Miroslav Prokop (Open)
79. Jan Strmiska (Open)
80. Dominik Hovorka (Open)
81. Petr Souček (Open)
82. Filip Liška (Open)
83. Lukas Novák (Open)
84. Martin "Poři" Pořádek (Open)
85. Vaclav Houba (Open)
86. David Barva (Open)
87. Karel Popovič (Open)
88. Filip Michalčík (Open)
89. Bedřich Jabůrek (Open)
90. Matyáš Jabůrek (Open)
91. Lukáš Pribula (Open)
92. Matěj Špička (Open)
93. Viktor Volf (Open)
94. Matyáš Říha (Open)
95. Oliver Černík (Open)
96. Miroslav Melichar (Open)
97. Petr Virgl (Open)
98. Tomáš Zelinka (Open)
99. Vojtěch Tvrdek (Open)
100. Ondřej Korel (Open)
101. Jan Svoboda (Open)
102. Pavel Schwarz (Open)
103. Daniel Paradič (Open)
104. Jan Zelenka (Open)
105. Denisa Martinková (Ženy)
106. Nikola Trlicová (Ženy)
107. Tereza Nátrová (Ženy)
108. Amálie Krejčí (Ženy)
Registrace na závod není spuštěna - registrace se otevírá dne: 2022-07-22 17:00:00

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Informace o cookies