11/6

DownTown Tábor

Těšit se můžete na rychlou, skoky nabitou trať, kterou po celý den bude zdolávat na 130 závodníků. Pojede se od kostela na Žižkově náměstí, skrze uličky Starého města až ke Křížové cestě pod Holečkovými sady. Z počátku šlapavá trať se po chvíli mění v rychlý sjezd po proměnlivém povrchu a zakončuje ji technický terén parku Holečkových sadů.

Reporty

13/1/2022

Premiéra v Táboře

5/8/2021

Propozice

Přihlášení

150 z 150
1. Honza Pouzar (Junior)
2. Martin Pokorný (Junior)
3. Petr Šmejkal (Junior)
4. Lukáš Bambas (Junior)
5. Marek Marian (Junior)
6. Daniel Sazima (Junior)
7. Jakub Hlach (Junior)
8. Aleš Hlubocký (Junior)
9. Petr Chlaň (Junior)
10. Tomáš Hartman (Junior)
11. Lukáš Kadlec (Junior)
12. Nicolas Reinl (Junior)
13. Petr Vochozka (Junior)
14. Matěj Pospíchal (Elite)
15. Daniel Šmíd (Elite)
16. Filip Kolář (Elite)
17. Michal Pokštefl (Elite)
18. Patrik Miškei (Elite)
19. Michal Prokop (Elite)
20. Matěj Sehnal (Elite)
21. Martin Brza (Elite)
22. Jan Strmiska (Elite)
23. Jan Baloun (Elite)
24. Duy Khoa Le (Elite)
25. Dominik Bak (Elite)
26. Vojtěch Konečný (Elite)
27. Pavel Reinl (Elite)
28. Petr Janeček (Elite)
29. Marek Petelik (Elite)
30. František Růžička (Elite)
31. Míra Kabelka (Elite)
32. Tomas Slavik (Elite)
33. Lukáš Měchura (Elite)
34. Jakub Šiller (Elite)
35. Tomáš Brožík (Elite)
36. Petr Leták (Elite)
37. Marek Škoch (Master)
38. Jiří Vrchovský (Master)
39. Ondřej Bartoszuk (Master)
40. Štěpán Červený (Master)
41. Ondřej Papež (Master)
42. Vítězslav Stránský (Master)
43. Filip Kundrát (Master)
44. Marcel Chovančík (Master)
45. Petr Ježek (Master)
46. Richard Joza (Master)
47. František Valeš (Master)
48. Kryštof Kamenský (Master)
49. Robin Šesták (Open)
50. Tomáš Včelák (Open)
51. Vít Zbořil (Open)
52. Jan Bartoň (Open)
53. Timotej Loskot (Open)
54. Ondřej Koval (Open)
55. Jan Svoboda (Open)
56. Patrik Nágl (Open)
57. Radek Adamík (Open)
58. Marek Lang (Open)
59. Tomáš Pěknic (Open)
60. Petr Thér (Open)
61. Vaclav Houba (Open)
62. Vítek Šára (Open)
63. Radek Dvořák (Open)
64. Dominik Hovorka (Open)
65. Jakub Vavřinec (Open)
66. Karel Popovič (Open)
67. David Liška (Open)
68. Honza Bělohlav (Open)
69. Lukáš Fischer (Open)
70. Matěj Špička (Open)
71. David Barva (Open)
72. Ondřej Grabovský (Open)
73. Václav Klasna (Open)
74. Antonin Peterka (Open)
75. Vojtěch Litera (Open)
76. Jindřich Hess (Open)
77. Jozef Orlicky (Open)
78. Tomáš Kunst (Open)
79. David Krůpa (Open)
80. Jan Kouba (Open)
81. Šimon Klenovec (Open)
82. Adam Kubík (Open)
83. Josef Jan Zeman (Open)
84. Jan Karkoška (Open)
85. Václav Marek (Open)
86. Vojtěch Kotek (Open)
87. Daniel Mišustin (Open)
88. Josef Kottnaur (Open)
89. Jakub Severa (Open)
90. Tomáš Hovorka (Open)
91. Lukáš Andres (Open)
92. Dominik Blecha (Open)
93. Zbyněk Bahula (Open)
94. Radek Havel (Open)
95. Bedřich Jabůrek (Open)
96. Filip Liška (Open)
97. Václav Hošek (Open)
98. Radim Vaněček (Open)
99. Matyáš Jabůrek (Open)
100. Martin Jansa (Open)
101. Šimon Rada (Open)
102. tomáš havlíček (Open)
103. Filip Střádal (Open)
104. Tomas Kucera (Open)
105. Karel Kakos (Open)
106. Michal Petrášek (Open)
107. Jan Pavlas (Open)
108. Adam Reitinger (Open)
109. Filip Eliášek (Open)
110. Ondra Herma (Open)
111. Tomáš Matuška (Open)
112. Ondřej Fuka (Open)
113. Pavel Herout (Open)
114. Filip Michalčík (Open)
115. Petr Vinklář (Open)
116. Lukáš Kovařík (Open)
117. Ondřej Košnar (Open)
118. Ondřej Langmajer (Open)
119. Robin Teršl (Open)
120. Jonáš Rosenkranc (Open)
121. Tomáš Thürl (Open)
122. Martin Krška (Open)
123. Ondřej Trangoš (Open)
124. Martin "Poři" Pořádek (Open)
125. Michal Válek (Open)
126. Matěj Šrail (Open)
127. Lubomír Mošnička (Open)
128. Josef Moška (Open)
129. Zbyněk Stejskal (Open)
130. Matěj Rýdl (Open)
131. Jáchym Houba (Open)
132. Radek Marcelis (Open)
133. David Bečvář (Open)
134. Jakub Špička (Open)
135. David Richter (Open)
136. Miroslav Švec (Open)
137. Peter Zverbik (Open)
138. Vilibald Vítek (Open)
139. Jáchym Polák (Open)
140. Václav Bambas (Open)
141. Milan Chládek (Open)
142. Jaromir Jirka (Open)
143. Matouš Matějů (Open)
144. Michal Šefl (Open)
145. Amálie Krejčí (Ženy)
146. Kristýna Čapková (Ženy)
147. stepanka fejola nestlerova (Ženy)
148. Pavla Balíková (Ženy)
149. Zuzana Bartošová (Ženy)
150. Denisa Martinková (Ženy)
Registrace na závod není spuštěna - registrace se otevírá dne: 2022-05-10 00:00:00

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Informace o cookies